Domů > SDA40*20-S doprava Zdarma 40mm Vrtání 20mm Zdvih Kompaktní Vzduchové Válce SDA40X20-S Dual Action Vzduchu Pneumatického Válce

SDA40*20-S doprava Zdarma 40mm Vrtání 20mm Zdvih Kompaktní Vzduchové Válce SDA40X20-S Dual Action Vzduchu Pneumatického Válce

406.17 Kč

  • Typ: Válec
  • Číslo Modelu: SDA40*20-S

POZNÁMKA: NÁKUP DVOU BALÍKŮ VÝŠE, VÍCE ÚSTUPKŮ, PROSÍM, KONTAKTUJTE MAJITELE

1. PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE:

2. POPIS PRODUKTU:

3. UBYTOVÁNÍ

4. DOPRAVA

POKUD NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY, VÝCHOZÍ VLASY CHINA POST AIR MAIL.POKUD POTŘEBUJETE JINÉ OBCHODNÍ KURÝR, PROSÍM, KONTAKTUJTE OBCHODĚ.

5. VRACENÍ PENĚZ

100% ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ NA EY ITEM.PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS, WITHIH 24 HODIN POTÉ, CO JSTE DOSTAL POZEMEK, NÁHRADA INCLUDINGS P&P BUDE POSKYTNUTA V PŘÍPADĚ, ŽE POLOŽKA(Y), JSOU V JEJICH PŮVODNÍ STAV.

6. ZPĚTNÁ VAZBA A HODNOCENÍ

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ JE PRO NÁS VELMI DŮLEŽITÉ, POKUD JSTE SPOKOJENI S NAŠIMI PRODUKTY, PROSÍM, NEZAPOMEŇ, NECHTE 5 HVĚZD ZPĚTNOU VAZBU PRO DRDER.

POKUD NE SAISFIED, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS PŘED ZANECHAT ŽÁDNÉ NEGATIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU ,CHÁPEME CONCEMS A POCIT MŮŽETE MÍT , BUDEME SE SNAŽIT V NAŠICH SILÁCH VYŘEŠIT PROBLÉMY, PLIASE DEJTE NÁM ŠANCI, DĚKUJI!

7. VEZMĚTE LASKAVĚ NA VĚDOMÍ,

MILÝ PŘÍTELI,OBVYKLE JSME SNÍŽIT CENU NA FAKTUŘE, ABY AVOED DANĚ, NORMÁLNĚ, USA NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM, ALE PRO NĚKTERÉ ZEMĚ, TO JE TROCHU TĚŽKÉ, JAKO JE KANADA, JESTLI TAM JE NĚJAKÁ DAŇ ÚČTOVANÁ VLÁDA, ZÁKAZNÍK BY MĚL BÝT ODPOVĚDNÝ ZA DANĚ ,DĚKUJI!

Štítky: píst pneumatické, falešné hýždě ženy, válec skladování, festo, 100mm vrtání válce pneumatické, pneumatický tyč, blok válců, 40mm válec pneumatický, válec lampa, pneumatický válec 50.

Související produkty: