Domů > Mini Precizní Ruční Vrtačka Ruční spirálový Vrták Jade Klenotníci Vrtání Nástroj s 0.8-3.0 mm Twist Micro vrtáky Projektu Dřevo Řemesla

Mini Precizní Ruční Vrtačka Ruční spirálový Vrták Jade Klenotníci Vrtání Nástroj s 0.8-3.0 mm Twist Micro vrtáky Projektu Dřevo Řemesla

175.00 Kč

  • Typ: Ruční Nářadí Dílů
  • Značka: WINOMO
  • Číslo Modelu: 85451

Mini Precizní Ruční Vrtačka Ruční spirálový Vrták Jade Klenotníci Vrtání Nástroj s 0.8-3.0 mm Twist Micro vrtáky pro Hobby Projekty, Dřevo Řemesla

Popis

Toto je sada ruční vrtačku aku kus s 10ks HSS twist vrtáky, vysokorychlostní ocelové konstrukce zajišťuje robustní a dlouho trvající použití.Ruční vrták je velkou pomocí pro přesné vrtání při práci na malé, křehké či důležité projekty.Ideální pro práci na dřevo, lípa, rohovina, jantar, ořech, modely, šperky, korálky, plast, dráty a mnoho dalších DIY projektů, které vyžadují přesné vrtání otvorů.

Funkce

- Barva: Jak je znázorněno

- Velikost balení: 10 x 5 x 2 cm

- 10pcs twist vrtáky průměr: 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 1.8, 2.0, 2.2, 2.5, 2.8, 3.0 mm(každé velikosti jeden ks)

- Materiál: HSS oceli, nerezové oceli a plastu

- Délka: 120mm

- Přenosné mini ruční vrtačku multi-nástroj, chuck, vysokorychlostní ocelové konstrukce zajišťuje robustní a dlouho trvající použití.

- S 10ks HSS micro twist vrtáky. 0.8-3.0 mm upínací rozsah rovnou stopkou vrták.

- Ruce-tlak vrtání, přesné, přesné a efektivní.

- Vhodný pro vrtání do dřeva, lípa, rohovina, jantar, ořech, modely, šperky, korálky, plastové a mnoho dalších DIY projektů.

- Skvělý nástroj pro opravu pro klenotníky a hodináře, skvělý pomocník pro truhlářské práce, elektronické opravy, zpracování dřeva, modelářství, obvod děrování.

- Teplé tip: Není vhodné pro ocel, železo, kámen, tuhé kovové věci, jako že.

1 x Ruční vrtačku 10 x vrtáky

Štítky: vokpro mini vrtačka, mini lak na šperky, vrtačka šperky, miniaturní mini vrtačka, mini vrtačka v krabici, vlny mini vrtačka, mini medaile stříbrné šperky, mini vrtačka šperky, hummer mini vrtačka, olej vrtačku, mini.

Související produkty: