Domů > Nová americká Verze Magic Bezdrátová klávesnice Silikonové Klávesnice Cover Protector Skin pro Apple Nový Kouzelná Klávesnice 2. Vydání v roce

Nová americká Verze Magic Bezdrátová klávesnice Silikonové Klávesnice Cover Protector Skin pro Apple Nový Kouzelná Klávesnice 2. Vydání v roce

91.68 Kč

 • Balíček: No
 • Model: MLA22B/A
 • Rozložení klávesnice: US Verze
 • Vhodné Pro: Nový Kouzelná Klávesnice. října 2015 vydání
 • Produkty Stav: Skladem
 • Materiál: Silikonové
 • Styl: US Verze
 • Funkce: prachotěsný
 • Certifikace: CE
 • Velikost Aplikace: Klávesnici notebooku
 • Značka: Batianda
 • Tloušťka: 1mm
 • Použitelné Modely: macbook
 • Číslo Modelu: Magic2-USA-CS
 • Kompatibilní pro: Magic Keyboard 2

Materiál: Vysoce Elastický Silikon ,100% zbrusu nový a vysoce kvalitní To je angličtina NÁS Standardní Kryt Klávesnice,Není vhodný pro EU/UK norem Vhodné pro: Nové Magic Keyboard 2 MLA22B/A vydání v roce 2015 Vodotěsný, již nebudou muset starat o vodu, mléko, džus, káva a jiné kapaliny stříkající do klávesnice, zatímco poškodit váš milovaný počítač Prachu, anti-špinavé, může se zabránilo prachu, sazí, cookies, atd. pád do trhliny vliv na použití klávesnice a životnost klávesnice. Čištění pohodlné, připraven k čištění klávesnice bude vždy nový, Pružný, omyvatelný, snadno aplikovat a odstranit pro čištění a dezinfekci zdobit Klávesnice v módní barvě, Co je v Balení 1x Kryt Klávesnice(US verze klávesnice) pro další verzi klávesnice, kontaktujte nás, odpověď do 8 hodin, pokud není ihned. Vezměte prosím na vědomí : US rozložení anglické verzi ,prosím, zkontrolujte, zda vaše klávesnice, než učinit objednávku jiné položky, můžete chtít:

1.Jak mohu platit pomocí Western Union? 2.Jak mohu platit Bankovním Převodem(TT platby)? 3.Jaké platební metody mohu použít? ... 4.Co mám dělat, když částka platby odečtena, je nesprávné? 5.Proč je moje objednávka uzavřena? 6.Proč moje platba kreditní kartou nezdaří? ...

1.Jakmile objednávku s platbou,www.projekt-nadani.cz bude provádět ověřovací proces každé objednávky do 24-48 hodin. 2.Jakmile je platba ověřena, budeme zpracovávat objednávky do 24 hodin(kromě víkendu). 3.Zásilka disku bude obvykle být aktualizovány na webových stránkách po dobu 3-5 pracovních dnů.

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, položky, které obdržel.Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a My Nebude Problém Si Náhradu Nebo Výměnu. Neexistují Žádné Výjimky! 2.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.Ale z Jiných Důvodů jsou náklady na Dopravu nese kupující pouze. 3.Všechny vrácené zboží Musí Být v původním obalu a Musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo,specifický důvod pro návrat. 4.My vám vrátíme Plnou Částku,po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty,After both Buyer and Seller cancel the transaction from www.projekt-nadani.cz.NEBO si můžete zvolit mít náhradní.

1.Poskytli jsme 6 měsíců omezená záruka na vadné zboží(s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Příslušenství přijít s pouze 1 měsíc záruka. 2.Vadné zboží Musí Být hlášeny(v záruční době)a vrátil se(v původním obalu,pokud je to možné).Musíte se poradit nám, co vada je, a vaše číslo objednávky.Nechceme Opravě Nebo Nahradit Zboží S Prošlou Záruční. 3.Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.projekt-nadani.cz!

1.Nabízíme Specail Cena/Doprava/Sklad/Služby. 2.Hurry Up!!!Být Naším VIP Zákazníkem. 3.Kontaktujte nás prostřednictvím Obchodní Manažer/Kontaktujte nás Nyní!!!

BÝT NAŠÍM VIP ZÁKAZNÍKEM,Další Slevy dostanete!!!

Štítky: kouzelná klávesnice kůže finále, magic trackpad, ableton, keyboard skin magic, bolsa magic keyboard apple, klávesnice bezdrátová, a1314 klávesnice, bluetooth trackpad, asus kůže, film pro desktop.

Související produkty: