Domů > Kompatibilní aps fm205-hs POS58 termální tisková hlava kompatibilní s 5870 ef2100m POS tiskárny

Kompatibilní aps fm205-hs POS58 termální tisková hlava kompatibilní s 5870 ef2100m POS tiskárny

562.80 Kč

  • Typ: Tiskové hlavy
  • Číslo Modelu: fm205-hs POS58
  • Značka: Honeprt

Značka aps fm205-hs POS58 termální tisková hlava kompatibilní s 5870 ef2100m POS tiskárny

Výše uvedená cena je jen pro maloobchod,naše společnost výrobu a jednat v dobré tiskárny, zařízení ,náhradních dílů a tiskárny, spotřební materiál(papír,stuha a tiskové hlavy atd.),dodáváme také služby technologie.Můžete poslat zprávu na nás, a chatovat s námi on-line ,můžeme vám nabídnout zvýhodněnou cenu v závislosti na množství.Jsme upřímně doufám, že můžeme stát vedoucí tiskárny a spotřební produkty a služby, kombinující vlastní úsilí s vaší nákupní zkušenosti a podporu.

1, přijímáme Alipay, West Union, T/T. Všechny Hlavní Kreditní Karty jsou přijímány Drsné Bezpečné ÚSCHOVY Platby Procesoru. 2, Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

1, Budeme Podporovat Naše Zákazníky, aby nám 5-hvězdičkový hodnocení, pokud naše produkty a služby uspokojí. Vaší stálou podporu pohání nás dělat naše nejlepší pro vás. 2, každý nový zákazník, který nám 5-začátek komentáře a dodává našem obchodě, aby jeho/její oblíbené obchody můžete Vychutnat 5%

slevu na jeho/její další objednávku.

Štítky: pokladní zásuvka pos, tisk účtenky, corpo, coqeu, android pos terminál, termální tiskové hlavy, Tiskárna 58mm, hlavy tepelné tiskárny, cosplay virtuální, držák na tablet.

Související produkty: