Domů > Doprava zdarma CCMT 060204 -HM YBC251 wolframu karbidu soustružení inserts CCMT060204 cnc soustruh řezání kovů nástroje na soustružení CCMT

Doprava zdarma CCMT 060204 -HM YBC251 wolframu karbidu soustružení inserts CCMT060204 cnc soustruh řezání kovů nástroje na soustružení CCMT

422.67 Kč

  • Povlak: Povlak
  • Materiál: Karbid Wolframu
  • Číslo Modelu: CCMT060204 HM YBC251
  • Tvrdost: A
  • Použití: Vnější Soustružení Nástroj
  • Značka: KAVTECNC NÁSTROJE

YBC151: je vhodný pro dokončovací oceli.

YBC251: je vhodný pro polo-dokončovací oceli.

YBC351: má dobrou houževnatost a odolnost proti plastické deformaci, vhodná pro hrubé obrábění oceli.

YBM151: dobrý difúze odolnost proti opotřebení a odolnost vůči plastické deformaci schopnosti a dobrou odolnost proti nárazům, vhodný pro dokončovací práce, semi-dokončovací a hrubovací z nerezové oceli.

YBM251: je vhodný pro polo-dokončovací a hrubovací z nerezové oceli.

YBD151: vhodné pro dokončovací práce a semi-dokončovací materiály z litiny.

YBC kingbox lopatky, druhá generace

YBC152: při dopadu sílu zvyšovat ve stejné době, odolnost proti oděru výrazně zlepšila, vysoká rychlost řezání je zpracován tak, aby semi-dokončovací oceli ideální volbou. Rychlost řezání může být zvýšena o více než 25%, Za stejné řezné rychlosti a životnost nástroje může být zvýšena na více než 30%.

YBC252: silnou schopnost odolávat plastické deformaci a intenzita okraj, je od dokončování až hrubování oceli obecně preferované značky. Pod vysokou rychlost odstraňování řezných parametrů nebo tvrdé pracovní podmínky, má stabilní výkon a může dosáhnout více zelené suché řezání. Ve stejné řezné podmínky, řezné rychlosti může být zlepšena o více než 25%; Pod stejnou rychlost řezání a životnost nástroje může zvýšit více než 30%.

YBD kingbox lopatky, druhá generace

YBD052: CVD povlak značky, suchý typ vysoké rychlosti řezání do šedé litiny odráží vynikající odolnost proti oděru.

YBD102: CVD povlak značky, když ve vysoké rychlosti obrábění tvárné litiny vykazuje dobrou odolnost proti oděru a odolnost proti nárazu.

YBD152: CVD povlak známky, vhodné pro litiny v high-speed soustružení zpracování, může také vydržet mírné občasné řezání při střední rychlosti. Tato značka při aplikaci na frézování litiny, má také silný všestrannost.

YBD252: CVD povlak značka, dobrá odolnost proti oděru a houževnatost, se vztahují na tvárné litiny (tvárné litiny, například), jak je požadováno v nízké rychlosti mokré mletí, vhodné i pro přerušovaný pod podmínkou, otáčení zpracování.

Nový karbid s povlakem PVD nano povlak

Speciální povlak proces, aby nůž povrch je hladký, snížení tření, vůle více hladké.

Unikátní již povlak, užší integrace s podkladem, houževnatost a tvrdost je vyšší.

Cena, dobrá tepelná stabilita a chemická stabilita řezné hrany k zajištění účinnější ochrany.

YBG102: vhodné pro všechny druhy materiálu (vhodné zejména pro litiny), světla, střední zatížení frézování a esence, půl otáčení zpracování, vysoká teplota slitiny.

YBG202: vhodné pro všechny druhy zpracovávaného materiálu (lehké, střední zatížení frézování, díra zpracování, stejně jako esence, půl otáčení zpracování z nerezové oceli a vysokoteplotní slitiny hrubé soustružení zpracování.

YBG302: vhodné pro všechny druhy zpracovaného materiálu střední zatížení, frézování, obrábění, řezání, řezání zpracování, jakož i polotovary, hrubé soustružení nerezové oceli, zpracování, uvědomuje perfektní kombinací bezpečnosti a opotřebení-odolné výkon.

Štítky: ccmt060204 vp15tf, ccmt 060204 sm, držák vložit, ovládání vibrátor, ccmt, YBC251, ccmt060202, ccmt 060204 pm, vložka pro soustružení, ccmt060204.

Související produkty: