Domů > Lightdow 12" 30cm Rovnováhu Skládací Fotoaparát Reflektor 18% Šedá Šedá Karta Double Face Bílá

Lightdow 12" 30cm Rovnováhu Skládací Fotoaparát Reflektor 18% Šedá Šedá Karta Double Face Bílá

151.19 Kč

  • Balíček: Ano
  • Značka: lightdow
  • Číslo Modelu: LN001

Lightdow 12 " Palcový 30cm 18% Šedou Kartu Referenční Reflektor Fotografické Studio Vyvážení Bílé Šedé Karty s Carry Bag

Popis:

Materiál: PU kůže, peeling odpor, paměť ocelová kostra, milionu krát, a to bez deformace.

Produkt jedna strana šedá, druhá strana je bílá, jedna pro přesné expozice, zatímco druhý pro nastavení vyvážení bílé, pokud se fotografie, které jste střílet jsou vždy příliš tmavé nebo příliš světlé, modré nebo žluté, pak použijte tento.

Pomocí nejnovější oboustranný design, středu 18 stupňů šedé karty se sekundární zaměření měřítku, na druhé straně je čistě bílá,což je nejlepší způsob, jak vyladit vyvážení bílé barvy z fotografie, lze složit do malého sáčku, když ne v použití, snadné přenášení a použití

Výhody oproti obyčejné lepenky šedé karty : lze složit, snadno se přenáší, PU kůže textury, není snadné poškození, špinavý může drhnout, dlouhá životnost.

Specifikace:

Šedá strana: Odrazivost O 17,8%; Hustota 0.74

pro Max. odchylka počet dílků: 2%

pro Max. chyby v měření expozice: 1/8 F-stop

Velikost:30 x 30 cm

Čistá hmotnost:cca 70 g

Jak používat :

1. Zapněte fotoaparát zapnout a nastavit v každém režimu fotografování. Přepnout fotoaparát je hlavní ovládací kolečko pro nastavení vyvážení bílé na LCD displej PRE polohy, podržte WB klíč pro více než 3 sekundy a na displeji se Předem začne blikat, můžete provést manuální nastavení vyvážení bílé. V tomto bodě objektivu zarovnání šedou kartu stiskněte tlačítko spouště, pokud je měření úspěšné, na LCD displeji se zobrazí Gd .. 2. Vzdálenost mezi objektivem a šedá karta by měla být udržována nad 15 cm, a šedé karty by měla být naplněna celé obrazovce, stejně jako je to možné, a všechny projekce je třeba se vyhnout na šedou kartu. 3. Šedé rovnováhu proces je nezávislý na ohniskové vzdálenosti objektivu a AF automatické zaostření může být převeden na MF manuální ostření a ohnisková vzdálenost objektivu je nastaven na nekonečno. Cílem je, aby se šedou kartu více rozmazané a měkké. Funkce kompenzace expozice může zasahovat do naměřených dat, je doporučeno, aby v blízkosti expozice vyplnit funkce obsah Balení:

1 x 12 "/30 cm Šedá/Bílá Zůstatek Karty

1 x přenosná taška

Štítky: canva pro, zůstatek karty, d7100, aqua pack, karty šedé, světlo reflektoru, kryt notebook webcam, reflektor, moomin, fotografie reflektor.

Související produkty: