Domů > 2 Kontrolky Velký CCFL Podsvícení LCD Střídač Controller board pro 17"-22" Palcový Notebook, PC, Monitor, TFT IPS Zobrazovací Panel

2 Kontrolky Velký CCFL Podsvícení LCD Střídač Controller board pro 17"-22" Palcový Notebook, PC, Monitor, TFT IPS Zobrazovací Panel

110.47 Kč

  • Kompatibilní Značka: Samsung
  • Velikost:
  • Číslo Modelu: LCM021001
  • Hmotnost:
  • Značka: Sunvalley

Univerzální 2 Lampy CCFL Podsvícení Střídač deska pro 17 "-22" Palcový Notebook, Monitor TFT LCD Displej DIY Displej Modul

Popis:

Tato DC-AC Střídač byl vyvinut pro 2CCFL lampy LCD zadní osvětlení.Vysoký výkon, nízká spotřeba speciální provozní teploty,Otevřete ochraně lampy,Lampy Aktuální Zůstatek Ovládání

DC AC back-light střídač je speciální určen na jakýkoliv typ LCD displeje v provedení (Je vhodný v 17 -22 palců displej z tekutých krystalů běží).

Funkce:

Velikost:120*30*1.6 mm.

Hmotnost:35g

Ac Výstupní Proud: připojení pomocí CN2-CN3

DC Vstup: Řízen 5x2.0 konektor pro PCB desky

PIN

SYMBOL

POPIS

1

Vin

12VDC

2

GND

GND

3

Vbr

Vbr

4

NE

NE

5

Von/Off

Von/Off CONTRL

VÝSTUPNÍ ELEKTRICKÉ VLASTNOSTI:

Balíček zahrnuje:

1x 2 Lampy CCFL Podsvícení LCD Invertor

1x 6Pin Kabel

Platba:

1.Přijímáme Alipay, a všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2.Pokud chcete mít produktu, jakmile je to možné, měli byste provést platbu, jakmile si ho objednat

3. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Náklad:

1)Dodací lhůta:

1. Budeme posílat zboží do 5 dnů, když se dostaneme vaši platbu. (Kromě dovolené)

2. Prosím, ujistěte se, že vaše www.projekt-nadani.cz adresa aktuální a podrobné. A pokud chcete změnit vaši dodací adresu, když umístíte objednávku, prosím, dejte nám vědět poprvé. Děkuji!!!

3. Poté, co jsme poslal zboží, jsme vám e-mail informace o dopravě, stejně jako sledovací číslo.

2) Dodací lhůta:

1.Obecně platí , že většina zemí dodací lhůta jsou níže , kvůli variace poštovní serivce v různých oblastech , v některých oblastech může trvat déle. Pokud jste se setkal problém , vítám zdarma padl, kontaktujte nás , jsme wlill odpověď vám sonn .

2.Dodat do ruské Federace obvykle trvá asi 45-60 dnů.Prosím, buďte si vědomi dlouho dopředu, než si objednáte

Vrací&Náhrady:

1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

2. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

3. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

1. Nabízíme 1 měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

2. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

3. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je velmi ocenil. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: střídač laptop obrazovky, lcd tv střídače 42, el panel list, invertor lcd 7, ccfl lampa 19 lcd, CCFL, případ těžké, panel pc, notbook samsung, monitor.

Související produkty: