Domů > Klasické Černé Jóga Kolo Profesionální PU Jóga Kruhu Tělocvičně Cvičení Zpět Tréninkový Nástroj Pliates Fitness, Kulturistika, Jóga Prsten

Klasické Černé Jóga Kolo Profesionální PU Jóga Kruhu Tělocvičně Cvičení Zpět Tréninkový Nástroj Pliates Fitness, Kulturistika, Jóga Prsten

1 049.37 Kč

  • Velikost: diameter 32cm, width
  • Vnitřní vrstva: anti komprese a ochrana životního prostředí ABS materiálu
  • Povrchový Materiál: PU materiál
  • Značka: NICEGOOD
  • Vhodné pro sportovní: jóga,pilates,fitness,posilovna,tanec,
  • Číslo Modelu: 040-NG
  • Použití: cvičení, zabránit hrbáč a tvar.
  • barva: modrá, Černá

Pokud máte rádi tuto položku, prosím, přidejte ho k vám" seznamu přání ",

Pokud se vám líbí našem obchodě ,prosím, přidejte jej do svého " uložit seznam "

Barva:modrá, černá

Velikost:průměr 32 cm, šířka: 12,5 cm; tloušťka: 15 MM;

Povrchový materiál:PU materiál

Vnitřní vrstva:anti komprese a ochrana životního prostředí ABS materiálu

Použití :cvičení, zabránit hrbáč a tvar.

Funkce :ochrana Životního prostředí, vysoká zatížení ložiska, vysoká odolnost proti tlaku, stabilní, smyk důkaz a pohodlné.

Vlastnosti:

1.Vnější kroužek 5MM PU pryže materiálu, ochrany životního prostředí a bezpečnosti.

2.PU+ guma +ABS vnitřní kroužek je efektivně kombinovat, odolná proti oděru a tlumení nárazů.

3.Vnitřní kroužek pevně přijímá nové prostředí-přátelský ABS materiálu, který může zatížení 150 KG a udělat jóga cvičení bezpečné a pohodlné.

Doprava: 1.Položky budou odeslány do vašeho www.projekt-nadani.cz profilu adresu, Prosím ujistěte se, že vaše doručovací adresa je úplné a správné. 2.Položky budou odeslány do 5 pracovních dnů,data, od obdržení platby. 3.Objednávky jsou dodávány ve výchozím China Post Air Mail. o 10to35 pracovní dny do většiny zemí a oblastí.Pro vzdálenou zemí, to bude mnohem delší čas, aby se dospělo. Prosím, pochopit! 4.Jakýkoliv problém, prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu, budeme v našich silách vyřešit to. Děkuji!!! Platba: 1.Všechny majoy kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor VÁZANÝ Existuje mnoho druhů platebních metod si můžete vybrat v www.projekt-nadani.cz. Doporučujeme PODMÍNĚNÁ, a platba kartou je také bezpečné pro nás oba, protože tam bude normální postup, asi 24 hodin pro www.projekt-nadani.cz potvrdit vaše informace o kreditní kartě, během této doby, v úvahu bezpečnost na obou stranách, není nám dovoleno, aby loď. Položky budou odeslány do 5 dnů, kdy www.projekt-nadani.cz potvrdil informace o platbě. 2.Cena nezahrnuje pojištění a daně z dovozu země. 1.V případě, že produkt, který jste obdrželi, je nesprávné, prosím, fotit a kontaktujte nás within7 dní. Zašleme vám správný. 2.V případě, že nejste spokojeni s výrobkem i když je v dobrém stavu, prosím, vraťte nám jej do 30 dnů, a kupující zaplatí za vrácení přepravní poplatky. Pak Budeme buď poslat novou, nebo dát své peníze zpět. 3.V případě, že produkt, který jste obdrželi, byly vadné, kontaktujte nás, prosím, do 7 dnů po obdržení objednávky, můžeme buď dát své peníze zpět, nebo poslat náhradní pro vás. Zpětnou vazbu: 1. Jste spokojenost je naším cílem a velkou sílu. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby zanechte prosím pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdami poté, co vám produkty,díky a výrazně se ocení, pokud můžete doporučit svým přátelům, kteří mohou zajímat. 2. Pokud máte nějaké problémy, o naše zboží a služby, prosím, neváhejte a neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám ty nejlepší služby zákazníkům. Děkuji!!!

Štítky: rohož guma jóga, zadní horské kolo, kroužek jógy, zadní kolo, wolframový prsten karbide, kolo jóga, zpět yoga, fade karbidu wolframu prsten, mat ručník jóga, příroda gumovou podložku.

Související produkty: