Domů > Přenosný 40K Kavitace VACUUM Hubnutí Cavi lipo Laser Hubnutí Stroj Kůže Zvedání, Utáhněte Proti vráskám

Přenosný 40K Kavitace VACUUM Hubnutí Cavi lipo Laser Hubnutí Stroj Kůže Zvedání, Utáhněte Proti vráskám

13 741.02 Kč

  • Funkce: Hmotnost Ztratit Tvář Zvedání Kůže Rejuvention
  • Typ Položky: Masáže & Relaxace
  • Materiál: Kompozitní Materiál
  • Značka: YUKUI
  • Původ: KN(Původu)
  • Aplikace: Tělo

Parametr Výrobku

Funkce Hubnutí Těla, Hubnutí, Face Lifting, Kůže Rejuvention Technologie Utrasonic, Vakuové,,BIO, laser Záruka 1 rok Napětí AC110V/220V 50-60Hz Velikost 50*45*40 cm Hmotnost 15KG Aplikace Tělo, Obličej, Oči

1. 40K Kavitace Ultrazvuku pro Tělo

Silná zvuková vlna výbuchu tlustou hlavu S kolektivní silné zvukové vlny, hlava, silná zvuková vlna 40000HZ mohou být emitovány na lidské tělo forimpacting tukové buňky silně a způsobuje tření pohyb mezi tukové buňky. To může způsobit efektivní spotřebu kalorií a vlhkosti v tukových buňkách a snížit velikost tukových buněk. A co víc, zvukové vlny vibrace může způsobit prudký dopad na tukové buňky, aby se jim explodovat okamžitě, snížit množství tukových buněk, a tím dosáhnout efektů, odstranění tuku

2. Silný Negativní Vakuové multipolární rf Tělo

Je integrován s nejmodernější VYSOKOFREKVENČNÍ technologie a silné negativní vakuová technika, nástroj, může přímo dosáhnout na hluboko zakořeněné tuku tělo .V rychle-aktivní stav, tukové buňky, tkáně mohou vytvářet tření, teplo, zvýšení místní teploty a odstranit přebytečný tuk a toxiny z těla přes potní žlázy, enterohepatální oběh a lymfatický systém a v konečném důsledku dosažení efektu rozpouštění tuků.S kontrolovanou hloubku technologie, vykládané diamond částice různých velikostí může třít kůži alongits vzor, upravit sací sílu pomocí vakuové kreslit a potřeme negativní tlak strongforce přímo explodovat husté tuku. To znamená, že účinky jsou velmi jasné: Zlepšit krevní oběh, urychlit rozklad tuku, vzít odpadů, zvýšení účinku odstranění celulitidy, účinně zlepšit stav areolární tkáně, odstranění tvrdohlavý tuku a zlepšit dostatečné absorpční stav dietní produkty.

3. Třípólový fitr RF s Red Photon Terapie pro obličej a Oči je kolem

Obličejovou RF hlavu kapacitní vazební elektroda je použit pro přenos rádiových vln energie a generování elektrického pole pro zadání do podkožní tkáně prostřednictvím povrchu kůže. V high-frekvence 1MHz, toto je elektrické pole mění svou polaritu na 1M krát/sekundu . Pro odpověď na rychlé změny v elektrodu, směry elektrických částic kůže jsou také změnil. Do této doby, přirozené elektrické rezistence v podkoží pohybuje a vytváří tepelnou energii. Jako thepapillary dermis kolagenu může okamžitě zmenšit, když teplota je v rozmezí od 60 do 70 Celsia stupeň, po vráskám léčby, klient může okamžitě cítit kůže zpřísnění účinek, jako to je být zrušena a posílil. Když kolagen je produkován neustále, tloušťky a hustoty kůže papilární dermis může být zvýšena, aby odstranit vrásky, odstranit jizvy, obnovit pružnost pokožky a lesk a učinit z něj být blond a hladké. Zatímco kolagen je zvýšená, svěží pleť je generován v poloze provozu a vrásky jsou odstraněny tím, že velké množství buněk. Kromě toho, když kůra bez pružnosti, nebo, že se tlustý nadržený vrstva v oblasti s vráskami je oddělen, okolní kůže bude také obnovena.

4. QuadrupoleRF s Red Photon Terapie pro Obličej A Tělo

Třípólový fitr RF energie proniká do kožních vrstev selektivně tepla na kůži, tkáně a další buněčné matrix, kde kolagenní vlákna jsou vloženy. Lokální zahřívání způsobuje okamžité kontrakci kolagenových vláken, a zároveň zvyšuje metabolismus fibroblastů a tím urychluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken. Smršťování kolagenových vláken a regenerace kolagenu a elastinu vklady, utáhněte kůži vrstvy vytváří hladší, zdravější a mladší vypadající pleť.

5. Multipolární RF s Red Photon Terapie pro Tělo

Multipolární RADIOFREKVENČNÍ technologie je revoluční systém používá sofistikované algoritmy pro ovládání duální léčba aplikátorem různé frekvenci a polaritu, aby bylo dosaženo proměnné energetické zaměření v různých tukové vrstvy, což vede k viditelné klinické výsledky z prvního ošetření. Multipolární RADIOFREKVENČNÍ technologie se zaměřuje na VYSOKOFREKVENČNÍ energie v cílové oblasti. používá mnohem nižší energie než ostatní RF technolgies bez bolesti v průběhu léčby a aimes selektivně v tukové tkáně, zamezení zahřívání jiných tkání a dermis Multipolární RF technologie selektivně zvyšuje teplotu tukových buněk, tak současně v hluboké a povrchové vrstvy tuku. Tím se zvyšuje metabolismus a uvolňování tekutého tuku z tukových buněk.

Logistika popis

1. Prodávající způsob dopravy (doprava zdarma, logistiky čas je obvykle asi 35-40 dní) 2. EMS (doprava zdarma, logistiky čas je obvykle asi 35-40 dní) 3. UPS Zrychlené (doprava zdarma, logistiky čas je obvykle asi 35-40 dní) 4. Fedex (vyžadují další nákladní dopravy, logistiky čas je o 7-10 dní) 5. DHL (vyžadují další nákladní dopravy, logistiky čas je asi 7 -10 dní) 6. UPS Express Saver (vyžadují další nákladní dopravy, logistiky čas je o 7-10 dní)

Štítky: lipo slim stroj, laserové ukazovátko, 2s lipo baterie, vana sauna, 40k lebky, elektrické svalové stimulátor, 80k kavitace hubnutí stroj, slim patch hubnutí záplaty ruku, dhl, těžká váha.

Související produkty: