Domů > Double Edge Nástrojů Pro Stříhání Dřeva Boční Páskovací Stroj Double Edge Trimmer Manuální Ocas Oříznutí Dřevozpracující Nástroj Tesař Hardwar

Double Edge Nástrojů Pro Stříhání Dřeva Boční Páskovací Stroj Double Edge Trimmer Manuální Ocas Oříznutí Dřevozpracující Nástroj Tesař Hardwar

249.55 Kč

  • Značka: isfriday
  • Materiál Těla: Žehlička
  • Původ: KN(Původu)

Vlastnosti: 【dobrý pomocník pro tesaře】- vhodný pro typ panelu nábytek, truhlářství, dekorace, a další průmyslová odvětví, používá především k obložení olepování hran z materiálů, jako jsou Flexibilní Papír Lamino, Dýha, Plast, PVC, atd. 【ROBUSTNÍ A ODOLNÉ】- Rukojeť okrajů trávníků je vyrobena z vysoce kvalitní PVC materiál, pevné, není snadné stárnutí, Anti-skluzu horní povrch je snadno ovladatelné a odolné k použití. 【SNADNÉ VÝMĚNU NOŽŮ】- Včetně Uhlíkové Oceli Čepel, sada originální sada náhradní, více odolné a vydrží po dlouhou dobu užívání. Specifikace: Materiál: Vysoce uhlíkové oceli, čepel+ PVC. Velikost: 10 * 4.8 * 5.4 cm(Ruční Ořezávání Nástroj), 13.8*8.6*7.6 cm(Manuální Alignment Tool). Hmotnost: 117g(Ruční Ořezávání Nástroj), 207 g(Manuální Alignment Tool). Vhodné pro desky: Rovný-typ čáry. Olepování hran tloušťka: Pod 0,5 mm. Olepování šířka:15-40mm. Balíček obsahuje: 1 x Ruční Oříznutí Nástroj. 1 x S pare Blade Set.

nebo

1 x Manuální Alignment Tool. 2 x Blade. Poznámky: olepování zastřihovač se hodí pro olepování hran o tloušťce pod 0,5 mm, šířka mezi 15-40mm. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.

Štítky: dřevo dřevoobráběcí nástroje, dřevo edg zastřihovač, olepovací stroj design, dřevoobráběcí přenosná olepovačka hran, makita dřeva hoblík čepele, hoblík na dřevo, okraj štítku, nástroj, wood, sada dřevěných trubice, krajkový lem.

Související produkty: