Domů > Stohovatelný Stojan Na Víno Stojany Na Víno Láhev Podstavec Držitelé Úsporu Místa Skladování Piva Držák Držáky Láhev Vína DisplayCabinet

Stohovatelný Stojan Na Víno Stojany Na Víno Láhev Podstavec Držitelé Úsporu Místa Skladování Piva Držák Držáky Láhev Vína DisplayCabinet

105.04 Kč

  • Původ: KN(Původu)
  • barva: Transparentní
  • Velikost: about 7.9 inches x 4.7 inches x 4.1 inches
  • Jméno: stojan na víno stojan
  • Značka: PROKTH
  • Materiál: BPA a non-chlor anti-drop plast

Body:

1、Vysoce kvalitní Konstrukce: stojan na víno je vyroben z odolného BPA a non-chlor anti-drop plastu, který má velmi silný anti-drop výkon a je vhodný pro každodenní použití. Snadno se čistí a péče, jen otřete jej jemným mýdlem a vodou.

2、Snadno Identifikovat: skladovací stojan je transparentní, což je výhodné pro identifikaci nápoj informací a můžete vzít nápoje přesněji. Otevření design skladovací stojan je vhodné umístit láhev horizontálně a vzít láhev přímo.

3、Výkonné Funkce: stojan na víno může být použit na lince nebo v lednici, který je vhodný pro chlazení nápojů a získání ledový nápoje rychleji. Je také vhodný pro bary a vinné sklepy.

4、Stohovatelný Design: stojan na víno velikost je (7.9 cm x 4,7 cm x 4,1 cm), který můžete ukládat nápoje různých velikostí. Dát láhev do zásobníku a zásobníku zásobníku svisle k vytvoření velké stálé úložiště stát.

5、Úspora Místa: Stohovací skladovací regály mohou pomoci maximalizovat využití prostoru. Konec přeplněné skříně, skříně nebo ledničky, a uspořádat vyhrazený prostor pro vaše oblíbené nápoje, a ušetřit tak místo.

Specifikace

Barva: transparentní

Materiál: BPA a non-chlor anti-drop plast

Velikost: cca 7.9 cm x 4,7 cm x 4,1 cm (délka x šířka x výška)

Balení Seznam:

1 x Skladovací Stojan

Štítky: víno držitele psa, pivní láhev, stojan na sušení prádla diy, police ve skříni, láhev vína stojí, dřevěné lahve na oblečení, pro víno police, pivo může držák chladiče, stojan na víno, pivo na oblečení, pivní láhev chladič.

Související produkty: