Domů > MILITECH Dva Ks Multi Křivky SIC & PE NIJ IV Neprůstřelné Panelů NIJ IV Stand Alone Balistické Desky NIJ Lvl 4 Kompozitní Brnění

MILITECH Dva Ks Multi Křivky SIC & PE NIJ IV Neprůstřelné Panelů NIJ IV Stand Alone Balistické Desky NIJ Lvl 4 Kompozitní Brnění

8 144.16 Kč

  • Tvar: Střelci Řez V Multi Křivky
  • Výkon: NIJ IV 0101.06 samostatný
  • Certifikace: CE
  • Velikost: 10 x 12 Inches (25 x 30cm)
  • Typ: SIC Keramické a PE Kompozitní Panel Neprůstřelné
  • Číslo Modelu: SIC Keramické a PE Kompozitní Brnění Panel
  • Původ: KN(Původu)
  • Hmotnost: Approx 2.60±0.05 KG /PC
  • Značka: militech

*** ***

Kupujete Od ISO 9001 : 2015 Certifikovaný Výrobce Specializující se Na Výzkum, Vývoj A Výrobu Balistické Přilby, Balistické Vesty, Balistické Panely a Bodnout Odolné Vesty. Náš ISO Certifikát Číslo Je 00120Q37314R1M/3600, A Mohou Být Ověřeny Z Čína Kvality Certifikace Center Odkaz Níže:

Koupit S Důvěrou! Náš Slib vám:

**Budeme Používat Naše 15 Let Zkušeností Jako Výrobce, Aby Zajistily, Že Máte Příjemný Zážitek Nákup

**Rádi Vám Zodpovíme Všechny Otázky A Dotazy Co Nejdříve

**Budeme Loď Vaší Objednávky V Rychlém A Efektivním Způsobem

**Používáme www.projekt-nadani.cz je Přepravní Kalkulačka Určit Náklady na Dopravu. Neúčtujeme Manipulační Poplatek

**Používáme Především Komerční Dodávky Služeb, Jako je Fedex/DHL/TNT/UPS/EMS/SF-Express/DPEX/ARAMEX Pro Naše Vysoké Hodnotě Položky. Prosím, Odkazovat Se Na Náš Seznam, A Neváhejte Kontaktujte Nás, Pokud Máte Jakýkoliv Dotaz

**Necháme Pozitivní Zpětnou Vazbu A Budeme Doufat, Že Získají Vaše Taky

**Pro Více Informací Balistických Norem, Prosím, Navštivte

Pod zemí Evropské Unie, pokud si vyberete DHL služby, postaráme SE O VAŠE DOVOZNÍ POPLATKY.

Spojené Království, Španělsko, Nizozemsko, Lucembursko, Itálie, Německo, Francie, Belgie, Rakousko, Irsko, Dánsko, Finsko, Řecko, Portugalsko, Švédsko, Bulharsko, Česká Republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Slovensko, Polsko, Rumunsko.

Tento výpis je pro Dva (2) kusy 10x12 NIJ IV SIC & PE vyrobeny Multi Křivky těžké brnění panel

Klíčové Vlastnosti:

Hmotnost: 2.60±0,05 KG

Velikost: 250 x 300 x 24 mm (10' x 12')

Úroveň ochrany: NIJ IV 0101.06 samostatný

Armor Typ: SIC Keramické a PE Kompozitní Brnění

Výkon: Multi Shot Schopnosti

Tvar: Multi Zakřivené Střelci Cut Design

Úprava: S Houbou těsnění, aby zajistily pohodlí montáž, zabalené a zapečetěné vodotěsný kryt, EVA polstrování pro ochranu na dlaždice.

Ochrana Před Hrozbami:

Testováno V Úřední Laboratoř BMT, Austrálie

Test Munice: AP M2 7,62 x 63.3 mm, 166gr

1. Dopad: 884 M/S, Trauma(BFS) 31mm

2. Dopad: 881 M/S, Trauma(BFS) 40mm

3. Dopad: 886 M/S, Trauma(BFS) 40mm

Podívejte Se Na Naše Laboratorní Testovací Videa Níže

Poznámka: poslední zkoušky provedené v Zzú, 2016 bylo provedeno BMT , Austrálie

Militech Youtube Kanál:

Militech je Facebook Stránce:

Níže je naše poslední zkoušce provádí Laboratoř BMT, Austrálie na 10 Října 2016, Tento Zátěžový Test Aplikovat Celkem 3 dávky Testované Pod PODMÍNĚNÉ (PONOŘENÍ) Vzorek, a Skončil Bez Penetrace! Pokud opravdu víš o brnění, budete si uvědomit, obvyklé testování pro NIJ IV Stand Alone panel je 1 výstřel! Jsme opravdu spokojeni s výsledky.

Níže je náš vzorek testován v Číně Laboratoři Za NORMÁLNÍ STAV, Celkem jeden výstřel byl testován.

Máme také SIC & PE, oxidu Hlinitého a PE panely v NIJ III+ a NIJ IV úrovně. Pokud máte jakékoliv další otázky o našich produktech, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Poštovné a Výnosy

Během "změny smýšlení" období, můžete vrátit zboží kdykoliv-Dokonce i v perfektním stavu. Poté, co jsme obdrželi vrátil produkt(y), budeme nejprve zkontrolovat stav zboží a pokračovat náhradu podle níže základ;

a) Pokud je výrobek vrácen z důvodu problému s kvalitou dodání zákazníkovi, požadujeme důkaz o fotky od zákazníka konec na podporu takové žádosti před návratem produktu(y), může být přijat. Jakmile žádost schválena a zboží vrátil, PLNÁ NÁHRADA BUDE PROVEDENA na VÁŠ ÚČET DO 24 HODIN

b) Pokud je výrobek vrácen z důvodu mysl zákazníka změnit, zákazník se musí postarat o související náklady na dopravu, budeme moc rádi, když zboží může být vráceno v prodávat stavu a v originálním obalu, nebo budeme muset použít odpočet na vrácení peněz na základě stavu zboží vrátit.

Daně a Dovozní poplatky

Můžete být povinni zaplatit Daně/dovozní poplatek na dodání, viz vaše země dovozní předpisy a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz.

Pod zemí Evropské Unie, pokud si vyberete DHL služby, postaráme SE O VAŠE DOVOZNÍ POPLATKY.

Spojené Království, Španělsko, Nizozemsko, Lucembursko, Itálie, Německo, Francie, Belgie, Rakousko, Irsko, Dánsko, Finsko, Řecko, Portugalsko, Švédsko, Bulharsko, Česká Republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Slovensko, Polsko, Rumunsko.

Zpětná vazba

Velice si vážíme vaši zpětnou vazbu na každou transakci. V případě, že jste nespokojeni o naše výrobky, prosím, laskavě kontaktujte nás a my se pokusíme v našich silách vyhovět vašim potřebám.

Všechny položky prodávané u nás jsou garantované na jeho kvalitě vždy! Všechny fotografie zobrazeny v seznamu jsou naprosto zaručeno, že bude přijata u nás. Obdržíte přesně tu položku, na obrázku a popsány vždy! Nákup od nás s důvěrou!! Zkontrolujte, zda komentáře od našich spokojených zákazníků níže!!!

Štítky: neprůstřelný, neprůstřelné deska, kulka vesta, čočky balistické, brnění, taktika vesta, jídlo, aa štít, helma militech, rrv.

Související produkty: